Obec Dolní Újezd místní části Dolní Újezd, Skoky, Staměřice

Veletrh STAVOTECH - Moderní dům OlomoucDatum konání:
5.11.2015
Datum ukončení:
7.11.2015

Firma Omnis srdečně zve k návštěvě veletrhu STAVOTECH - Moderní dům Olomouc, který se uskuteční ve dnech 05. - 07. listopadu 2015 na Výstavišti Flora Olomouc v nově zrekonstruovaném pavilonu A. Slavnostní zahájení se uskuteční ve čtvrtek 05. listopadu v 10.30 hodin

Podzimní etapa veletrhu je tradičně doprovázena řadou odborných a prezentačních akcí:

  • Regionlnvest - krajská přehlídka investičních příležitostí, prezentace měst a obcí Olomouckého kraje a prezentace oceněných obcí Olomouckého kraje soutěže Vesnice roku.
  • Ekoenerga - výstava a konference k úsporám a využití obnovitelných zdrojů energie. Témata letošních přednášek jsou - komfortní vytápění biomasou, využití tepelných čerpadel a zdravé bydlení s rekuperací. Informace zde najdou i zájemci o dotační programy - Nová zelená úsporám a další využití pro bytové domy a veřejné budovy i Kotlíkové dotace Olomouckého kraje.
  • Moravská Dřevostavba - moravská výstava a konference (06. 11. 2015) na téma dřevěné stavění - pod odbornou garancí Asociace dodavatelů montovaných domů. A témata - tradiční a specifické materiály a technologie vhodné pro dřevostavby, jejich realizaci a rekonstrukci v pasivním standardu přímo v příkladech z praxe.
  • Olomoucké dny architektury a stavebnictví - nabízí architektonické přehlídky, přednášky, diskuze a exkurze do architektonicky zajímavých objektů. Páteční odpoledne bude věnováno Expu 2015 v Miláně a to zejména architektonickému řešení českého pavilonu. Exkurze letos za doprovodu autorů povedou do administrativního a školícího centra NUTRED v Olomouci a do zámeckého parku  v Čechách pod Kosířem. Na posterech se představí designerské práce studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Také architektonické přehlídky Stavba roku ČR 2015, Stavba roku 2014 Olomouckého kraje, Dřevěná stavba roku, Young Architect Award a další.

Kompletní program všech doprovodných akcí veletrhu STAVOTECH - Moderní dům Olomouc najdete na přiložené pozvánce a podrobněji na www.omnis.cz. Přednášky probíhají v přednáškovém centru ve foyer pavilonu A a jsou zdarma!

Na Obecním úřadě v Dolním Újezdu k dispozici 10 ks volných vstupenek! Volné vstupenky slouží na vstup na veletrh (neplatí na přednášky, které jsou zdarma - přednášková místnost je umístěna v pavilonu A, kde veletrh probíhá).

Stavotech OLOMOUC.pdf

doprovodný program.pdf


Napište nám

Odběr SMS  

SMS infokanál - registarce

Zde se můžete registrovat k odběru SMS zpráv prostřednictvím infokanálu obce

www.infokanal.cz/cweb/reg/DU
Odber_SMS_velky.jpg

Obec Dolní Újezd

Od 1.1. 2012 se na Obecním úřadě v Dolním Újezdě provádí vidimace listin a legalizace podpisů - tedy ověřování .

Vidimace a legalizace

Vyhledat v textu

22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

Náměty k Územnímu plánu obce

Zde je k dispozici formulář, pomocí kterého můžete uplatnit své náměty a připomínky k tvorbě Územního plánu obce Dolní Újezd

Podněty k Územnímu plánu obce.docx

Svoz komunálního odpadu v roce 2016 - úterý

svozove dny komunalniho odpadu 2016.pdf

Olomoucký kraj

Získané dotace
logo.jpg

lipensko.jpg

Náš mapový portál

Odkazy
http://www.geosense.cz/geoportal/dolni-ujezd/

CZECH POINT
logo[1].jpg

Přivítali byste rozšíření tříděných komodit (plasty, sklo, bioodpad) o kontejnery na papír ?
a) ANO
  
 531
b) ANO, budu využívat i kontejnery i sběr ve školských zařízeních
  
 371
c) NE, stávající systém sběru papíru (v mateřské škole a základní škole) je dostačující
  
 288
d) Papír netřídím
  
 285

Návštěvnost stránek

139875