27. 9. Jonáš

Zítra: Václav

Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace z obce > EY Podnikatel roku 2022 Olomouckého kraje

EY Podnikatel roku 2022 Olomouckého krajeKrajský úřad Olomouckého kraje informuje o vyhlášené soutěži EY Podnikatel roku 2022 Olomouckého kraje:

pro soutěž hledáme nejen schopné podnikatele a manažery, ale především výrazné osobnosti z Olomouckého kraje, stavějící na přirozených hodnotách podnikatele – tvrdé práci, cílevědomosti a zapálenosti pro své podnikání. Získat kvalitní uchazeče pro soutěž není vůbec nic jednoduchého, mnozí z podnikatelů ocenění za své podnikání a práci opomíjejí.


Nominovaná společnost musí existovat nejméně dva roky a mít alespoň osm stálých zaměstnanců. Sídlo společnosti nemusí být nutně v Olomouckém kraji, avšak Olomoucký kraj musí hrát v činnosti vybraného podnikatele klíčovou roli. Kromě hlavní kategorie se hledají vhodní podnikatelé i do dalších kategorií, které probíhají souběžně se soutěží: EY Technologický podnikatel roku, EY Začínající podnikatel, EY Společensky prospěšný podnikatel roku, Cena České televize – podnikatelský přínos kultuře a umění, Nejlepší podnikatelský příběh.


Podrobné informace o všech vyhlašovaných kategoriích a podmínkách soutěže jsou k dispozici na adrese www.podnikatelroku.cz.

Nominační formulář, kam můžete firmu nominovat, najdete na stránkách www.podnikatelroku.cz/nominace.

Termín uzávěrky přihlášek, nominací je do 21. října 2022.
Těším se na setkání s Vámi na slavnostním vyhlášení vítěze regionálního kola v únoru 2023.