20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace z obce > Informace - kanalizační přípojky

Informace - kanalizační přípojkyDatum konání:
6.10.2020
Datum ukončení:
30.11.2020

Kanalizační přípojky - informace k připojování

Upozorňujeme občany, že byla provedena aktualizace harmonogramu připojování nemovitostí na nově budovanou splaškovou kanalizaci:

Od 1. 10. 2020 se na kanalizaci mohou připojovat všechny nemovitosti v m.č. Skoky a dále v m.č. Dolní Újezd ulice od pošty ve směru na Skoky. Napojení bude možné po souhlasu pracovníka Vak Přerov p. Vaculína (tel. 777222107).

Nemovitosti v ostatních částech obce se mohou napojovat po zprovoznění čerpacích stanic v měsících listopad a prosinec 2020. Harmonogram bude průběžně upřesňován na webových stránkách obce, na obecních vývěskách a hlášením místního rozhlasu.

S ohledem na vyhlášená epidemiologická opatření neproběhne původně plánované hromadné setkání s občany, které bude nahrazeno konzultačními dny se zodpovědným pracovníkem VaK Přerov a zástupcem obce a na kterých budou individuálně zodpovídány dotazy ke kanalizačním přípojkám.  První konzultační den proběhne ve středu 7. 10. 2020 od 14 do 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu a další konzultační dny se budou konat každou středu od 15 do 17 hodin, rovněž v zasedací místnosti obecního úřadu.