23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace z obce > Přerušení dodávky pitné vody v části obce Dolní Újezd

Přerušení dodávky pitné vody v části obce Dolní ÚjezdDatum konání:
18.11.2021

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 18.11.2021 bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Dolní Újezd, viz přiložená situace. Přerušení dodávky vody souvisí s realizací stavby nového vodovodu v obci, kde budou realizovány práce související s krátkodobým odstavením vodovodního řadu a s provedením dočasných opatření pro zásobení obyvatel po dobu dalších stavebních prací.

Předpokládaná odstávka bude krátkodobá  mezi 8:00 a 13:00 hod.

Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky, současně uvádíme, že po dobu přerušení dodávky vody bude zajištěna provizorní dodávka vody z cisterny, které bude umístěna vedle bytového domu č.p.70. Žádáme odběratele o zajištění si zásoby vody z přistavené cisterny.

Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.

ODSTAVKA_DOLNI_UJEZD_181121.pdf