4. 3. Stela

Zítra: Kazimír

Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Informace z obce

Informace z obce


Oznámení o přerušení dodávky pitné vody v části obce Dolní Újezd dne 18.3.2021

Datum konání: 18. 3. 2021

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 18.03.2021 bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Dolní Újezd viz přiložená situace. Předmětná odstávka souvisí s realizací stavby vodovodu jejíž investorem je obec Dolní Újezd, kde budou realizovány práce související s krátkodobým odstavením rozvodného řadu a s provedením napojení nového vodovodního řadu.

Přerušení dodávky pitné vody bude v době od 8:00 do 12:00 hodin.

Společnost Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. žádá odběratele, aby si zajistili zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky a současně uvádíme, že po dobu přerušení dodávky pitné vody bude přistavena malá cisterna s pitnou vodou před č.p. 163, kde si mohou odběratelé zajistit potřebné zásoby vody pro překonání odstávky.

Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i v domovních rozvodech. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427 nebo e-mail: dispecink@vakpr.cz.. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů.

Současně žádám o vyvěšení informace na stránkách naší společnosti oddělením IT zajištění a pracovníky obecního úřadu o vyhlášení tohoto opatření v místě obvyklým způsobem.

  • Provoz vodovodů PVH II. zajistí přistavení malé mobilní cisterny před
  • Firma zajišťující napojení na stávající vodovod – Všeobecná stavební Přerov, spol. s.r.o., p. Jiří Zdráhal, mobil 603 484 923
  • Pracovník PV zodpovědný za odstávku a uvedení vodovodu zpět do provozu je – mistr PVH II. p. Pelíšek Bohumil, mobil 602 584 339

SITUACE.PDF


Publikováno včera v 15:47

Uzavření obecního úřadu v Dolním Újezdě

Upozorňujeme občany, že obecní úřad v Dolním Újezdě je až do odvolání pro styk s veřejností uzavřen.


Publikováno 24. 2. 2021 10:33