Utkání:

15. kolo, neděle 12.4.2009, 13:30

Bělotín B - Dolní Újezd 8:0

Sestava: Polák Pavel - Polák Martin (75´ Štěpán Filip), Durčík Roman, Remeš Ondřej, Hostášek Jakub - Blaťák Pavel, Pazdera David (40´ Procházka Václav), Vítek Petr (55´ Procházka Michal), Zábranský Lukáš - Müller Stanislav, Zábranský Marek

Až do 35 minuty nic nenasvědčovalo tomu, že si odvezeme z Bělotína krutý debakl. V úvodu zápasu jsme si vytvořili brankové příležitosti, které bohužel nebyly zužitkovány. Dvě slepené branky, a ještě jedna navíc do kabiny, však naše mužstvo rozhodily natolik, že druhý poločas byl již jenom otázkou skóre. Snad se tento debakl nepodepíše na herním projevu v dalších zápasech.

-er-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. kolo, neděle 5.4.2009, 15:00

Dolní Újezd - Radslavice B 3:2

Sestava: Polák Pavel - Dobrotka Petr (46´ Polák Martin), Hostášek Jakub, Durčík Roman (65´ Procházka Václav) , Janík Libor - Blaťák Pavel, Müller Stanislav, Pazdera David, Zábranský Lukáš (65´ Velech Josef) - Zábranský Marek, Procházka Michal

Branky: 2x Zábranský Marek, Müller

V úvodním jarním kole jsme přivítali lídra soutěže, mužstvo Radlavic B. Od začátku bylo zřejmé, že si hosté přileli pro tři body, a byli také oni, kod se radovali z první vstřelené branky. Naštěstí však netrvalo dlouho a do hry nás vrátila branka Marka Zábranského. Tentýž hráč ještě do poločasu vsítil druhou branku a u obou gólů bylo zřejmé, jak moc je důležité dohrávat souboje až do konce. Po přestávce naše mužstvo vstřelilo další branku (Müller), ale postupně byl vidět, že domácím dochází dech. Toho využili 8 minut před koncem hosté, když snížili na 2:3. To však bylo z jejich strany všechno a tři body tak zůstaly doma. Několika velmi dobrými zákroky se blýskl brankář Pavel Polák.