Obec Dolní Újezd místní části Dolní Újezd, Skoky, Staměřice

Sportovní hry Mikroregionu Lipensko 2011

Sedmý ročník oblíbených Sportovních her mikroregionu Lipensko, které se uskutečnily ve sportovním areálu v Dolním Újezdě, přinesl klání soutěžních týmů obcí ve čtyřech sportech a bečka piva jako cena pro vítěznou obec - darovaná lipenskými zastupiteli, zůstala domácím sportovcům.

 

Fotbal vyhrál počtvrté v řadě tým z Lipníka nad Bečvou, který ve finále zdolal Dolní Újezd. Třetí místo vybojoval až na pokutové kopy tým z Podhoří (místní část Lipníka), který porazil Veselíčko, jehož střelci v závěrečném souboji dvakrát trefili tyčku. Ve volejbale zvítězil Týn nad Bečvou následovaný Jezernicí a bronz připadl Veselíčku. V nohejbale patřilo prvenství Skokům (místní část Dolního Újezda), které zdolaly ve finále Jezernici.

Soutěž družstev tak vyhrál domácí Dolní Újezd, přestože nepostavil volejbalový tým, před stříbrnou Jezernicí a třetím Lipníkem. Bramborová medaile stejně jako ve fotbale zůstala Veselíčku. „Sportovních her se zúčastnilo deset fotbalových týmů, devět nohejbalových, čtyři volejbalové a šestnáct dvojic si zahrálo stolní tenis,” uvedl starosta pořádajícího Dolního Újezda Eduard Rýček.

„Nejdůležitější bylo, že se lidé z různých obcí přišli rozpohybovat, zasportovat si a přátelsky si povykládat. Tato tradiční sportovní akce přilákala také desítky diváků ze sousedních vesnic a to je na celé akci nejdůležitější, že se potkali sousedé,” uvedl předseda mikroregionu Lipensko Tomáš Šulák, starosta obce Veselíčko. „Škoda jen, že všechny obce neposlaly sportovní týmy do všech disciplín a některé malé obce se nezúčastnily vůbec,” dodal.

Mikroregion Lipensko tvoří 11 obcí. Letošní hry byly částečně podpořeny z projektu „Lipensko jde do světa” financovaného z programu Podpora obnovy a rozvoje venkova ministerstva pro místní rozvoj. Dárkové koše pro všechny zúčastněné týmy darovaly jednotlivé obce mikroregionu. Hlavním pořadatelem celé akce byl TJ Sokol Dolní Újezd ve spolupráci s Obcí Dolní Újezd a DSO mikroregionu Lipensko. (TSu)

Tisková zpráva

Menu

Odběr SMS  

SMS infokanál - registarce

Zde se můžete registrovat k odběru SMS zpráv prostřednictvím infokanálu obce

Důležité GDPR (souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů) - nutné přečíst

Informovaný souhlas


Odber_SMS_velky.jpg

Obec Dolní Újezd

Od 1.1. 2012 se na Obecním úřadě v Dolním Újezdě provádí vidimace listin a legalizace podpisů - tedy ověřování .

Vidimace a legalizace

Vyhledat v textu

7. 8. Lada

Zítra: Soběslav

Náměty k Územnímu plánu obce

Zde je k dispozici formulář, pomocí kterého můžete uplatnit své náměty a připomínky k tvorbě Územního plánu obce Dolní Újezd

Podněty k Územnímu plánu obce.docx

Svoz komunálního odpadu v roce 2019 - úterý v sudý týden

zobrazení zde

Olomoucký kraj

Získané dotace
logo-kraje.jpg

logopov-2020.jpg

 

lipensko.jpg

Náš mapový portál
a další odkazy

MAPOVÝ PORTÁL

gisonline2.png

CZECH POINT
logo[1].jpg

DALŠÍ ODKAZY

Přivítali byste rozšíření tříděných komodit (plasty, sklo, bioodpad) o kontejnery na papír ?
a) ANO
  
 1170
b) ANO, budu využívat i kontejnery i sběr ve školských zařízeních
  
 739
c) NE, stávající systém sběru papíru (v mateřské škole a základní škole) je dostačující
  
 660
d) Papír netřídím
  
 597

Návštěvnost stránek

200201